Casa Alfredo Mergellina Sea&City

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η Casa Alfredo Mergellina Sea&City Νάπολη με 1 υπνοδωμάτιο απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το Παρεκκλήσιο Σανσεβέρο και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.

Οι επισκέπτες θα έχουν στη διάθεσή τους μικρή κουζίνα με ψυγείο και φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν την της Νότιας Ιταλίας κουζίνα στο 50 Kalo Di Ciro Salvo, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Η Via Caracciolo e Lungomare di Napoli απέχει μόνο 350 μέτρα από την παραθεριστική κατοικία και 10 λεπτά με τα πόδια από Mergellina. Η Αίθουσα Τέχνης Palazzo delle Arti Napoli βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια, ενώ το Κάστρο του Αυγού είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η Casa Alfredo Mergellina Sea&City απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από χώρους οικογενειακής ψυχαγωγίας, όπως ο Ζωολογικός Κήπος της Νάπολης. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Napoli Mergellina είναι σε απόσταση περίπου 600 μέτρων, ενώ η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Bruno βρίσκεται 450 μέτρα από τη βίλα με 1 μπάνιο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Alfredo Mergellina Sea&City Νάπολη
Mergellina Relais 70- Casa Vacanze Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Mergellina Relais 70- Casa Vacanze Napoli

264 μ από το κατάλυμα
USD 115 USD 104
ανά νύχτα
First House Posillipo
Τιμή μόνο για κινητά

First House Posillipo

341 μ από το κατάλυμα
USD 247 USD 222
ανά νύχτα
Alema
Τιμή μόνο για κινητά

Alema

9.1
Άριστο 25 σχόλια
462 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB5394.,IT063049C2M7ADM5PD
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Υπάρχουν κάποια αξιοθέατα κοντά σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Via Caracciolo e Lungomare di Napoli που βρίσκεται κοντά σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City.
    • ❓
      Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City αεροδρόμιο;
      Η Casa Alfredo Mergellina Sea&City είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης.
    • ❓
      Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City;
      Το κόστος διαμονής σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City ξεκινάει από 172€ ανά βράδυ.
    • ❓
      Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η Casa Alfredo Mergellina Sea&City;
      Οι πελάτες της η Casa Alfredo Mergellina Sea&City πρέπει να έρθουν από τις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε παραθεριστική κατοικία;
      Τα εστιατόρια κοντά σε παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνουν 50 Kalo Di Ciro Salvo και Zi Carmela.
    • ❓
      Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε η βίλα;
      Ναι, σε η βίλα επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Napoli Mergellina Train Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Alfredo Mergellina Sea&City Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο